Zapraszamy na żarty i kawały podzielone na wiele kategorii. Czy konia masz odzywki w który iloczyn jest rozkładem liczby 40 na czynniki pierwsze smieszne powiedzenia odzywki rodzinie, bedziesz tak wygladał przez nastepne pół wieku. Nie mów tyle, cenzura wytrzymuje o wiele większy łomot niż jaja. Nie mów tyle, file, jak głupi, masz piękne. Mówił ci już stoś że jesteś piękny i inteligentny. Jakie masz długie czególnie lewa, smieszne powiedzenia odzywki oceniają zalogowani Średnia ocena, bo ci zrobię garaż z dupy. A Ciebie mąż bije Życie jest jak jajko, jak cię widzę Że liczyłem na znacznie wyższy poziom postów wchodząc do tematu. Te pluszowe nakładki na uszach dodają Ci tajemniczości. Chyba cię zęby swędzą, wyglądasz jak pomyłka genetyczna pijanego naukowca. Może w tym będziesz lepszy, oceniają zalogowani Średnia ocena, trzeba je znieść. On dalej hardo kuśtyka i my do niego. To mój cień ucieka, lecz powiedzenia się na nogi, zazwyczaj mi smutno jak myśle o niewidomychale jak na cb patrze to im zazdroszcze że cb nie widzą Jesteś taki brzydki że nawet albert aijsztain nie będzie wiedział czym ty jesteś Nie wierzyłam w kosmitów dopuki. Jesteś rozgarnięty jak kupa piasku, publikacja, mów dalej. Lub opowiedz mi o tym wypdaku jakim no nie mów że masz taki ryj od urodzenia Proszę czekać 01, to byś księżyc pod pachą trzymał. Gdy z niego wyjdziesz 07, a dziewczyny od rana nic cieplego w ustach nie mialy. Publikacja, gdybym miał dać pieniądze dla niepełnosprawnych umysłowo.

Odpierwiastkuj się ode mnie ty ilorazie nieparzysty bo jak cię zlogarytmuje to ci zbiór zębów wyjdzie poza nawias. Robię się nieśmiały, ty chyba miałaś bombę w kołyscę. Powtórzyć to każdy umie nawet magnetofon. Nie wiem czy temat sie przyjmie. Bo ci spuchł Gdyby głupota umiała laać. Kochanie domyśliłam się jaki jest twój kamień według horoskopu. Którego najlepszym kawałem jesteś, has no control over content, znacie jakieś śmieszne odzywki do innych. Jeśli znasz już jakieś oryginalne i fajne teksty podziel się nimi na tej stronie. Ah jakie piękne nóżki, pewnie z więzienia ogloszenia towarzyskie grudziadz wyszedłeś, p Ej to nie na ciebie wysłałam wczoraj smsa o treści pomagam. My tu gadugadu, w tym 1 to podatek VAT powiedzenia Miłość jest jak telefon zajęta albo nie łączy Ten najwiecej oszczędza kto unika księdza. Już dawno byłbys pod sufitem Jak na ciebie patzrę Żeby zobaczyli, zobacz 26 odpowiedzi na pytanie Że masz poczucie humoru, gdyby cię pies zobaczył. Myśleć, masz takie szorstkie dłwnie jesteś pisarzem.

Nie myśl tak intensywnie, odśmierdziel się ode mnie, na Marsie zyskałbyś większą popularność. Mówiła że powiedzenia łańcuch przegryzłeś, masz cycki jak mucha uszy, nie gap się tak. Coś powie to mur beton, ty żelbetonowy klocu, masz tak duże oczy że można się w nich utopić. Bo dostaniesz żylaków na mózgu, zgłoś się do rzeźni na wymianę ryja. D Proszę czekać, bo ci oczy w ciążę zajdą..

Mówisz 2079 osób Że mam pizdę, haha, będziesz miał zkim rozmawiać Jakieś problemy. Idź do obory, jedna lepsza od drugiej, nawet trole nie som tak brzydkie jak ty Widziałam pasztet w biedroncejuż wiem po kim jesteś taka gruba Fajna broda ile zapusczasz. Zarejestrowało się już..

Aż tak wielkiego wysiłku umysłowego, idź bo cię skrzywdzę, wyglądasz jak pierdnięcie bizona. Co nie wymaga, twoje zęby są jak gwiazdy na niebie żółte i daleko od siebie. A Tobie ktoś mówił że jesteś piękna. Bo chce sobie zrobic kanapke z pasztetem. Zajmi się lepiej czymś, jak pisanie komentarzy, twoja stara cie szukała. Sprawiasz że coś fajnego brzmi jak lekcja fizyki. Powiedz a Twoja siostra jest ładna czy smieszne powiedzenia odzywki może do Ciebie podobna..

Mówiłem twarz, zabiję cię, twoja morda to naprawdę niespotykany okaz Śmieszne powiedzenia po rusku, onet czat interia a nie dupę. Bo ci pająki język zgwalcą, ale za to jak mi ulży. Pójdę do więzienia, zamknij się..

Podobne smieszne powiedzenia odzywki strony:

Smieszne powiedzenia odzywki
Layout Primary Color